![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ПО МЕЖДУНАРОДНЫМ СТАНДАРТАМ
16.03.2010 / Газета: Южная правда / № 29(22619) / Тираж: 24600
В Первомайской райгосадминистрации 11 марта состоялось совещание по вопросам строительства Бандурского маслоэкстрактного завода. Строительство завода — проект крупной агропромышленной компании Кернел. На производстве будет установлено современное оборудование с высоким уровнем автоматизации, которое даст возможность производить подсолнечное масло и жмых высокого качества, согласно требованиям международных стандартов. Процесс производства масла на заводе экологически безопасен. На предприятии разработаны технологические мероприятия по предупреждению выбросов в окружающую среду загрязняющих веществ. Новый завод обеспечит рабочими местами более 200 человек, Автор: сообщает пресс-служба Николаевской облгосадминистрации.
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.009 |