![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Театр — зрителю
27.03.2010 / Газета: Вечерний Николаев / № 36(2899) / Тираж: 7500
Три николаевских театра — академический украинский театр драмы и музыкальной комедии, художественный русский драматический театр и государственный театр кукол одновременно могут принять почти 1000 зрителей. По предварительным данным ГУ статистики, в прошлом году они показали 1063 спектакля, из них 18 новых. Почти три четверти спектаклей показаны стационарно, каждый шестой — выездной, в пределах своего города, каждый десятый — гастрольный в пределах Украины. В прошлом году театры посетили 217,8 тысячи зрителей, то есть на 100 жителей области в среднем за год приходится 18 посещений театра. Для приобщения зрителей к театральному искусству в николаевских театрах занято 296 человек артистического персонала, в том числе 185 человек — художественно-творческий персонал, 111 — обслуживающий. Автор: Инф. ред.
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |