ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



К годовщине Победы на сцене Николаевского русского театра появился Вася Теркин
31.03.2010 / Газета: Николаевские новости / № 38(2137) / Тираж: 11000

Василий Теркин, прославленный персонаж «Книги про бойца» поэта Александра Твардовского, посетил сцену Николаевского академического художественного русского драматического театра.

Герой войны — мужественный, веселый, смекалистый — давно сошел с книжных страниц и зажил самостоятельной жизнью.

До 13 мая на николаевской сцене горожане и гости областного центра могут посмотреть спектакль-композицию «Василий Теркин» по мотивам произведений

А. Твардовского и песням советских композиторов. Постановка посвящена 65-й годовщине Великой Победы.

Поставил агит-спектакль режиссер Сергей Чверкалюк. В работе заняты практически все ведущие силы театра: заслуженные артисты Украины Василий Остафийчук и Сергей Лозовенко, Вячеслав Украинский, Вячеслав Кушиков, многие молодые актеры.

В свое время в театре успешно прошел спектакль «Письма с фронта». Вот и вспомнили накануне следующего юбилея Великой Победы не такое уж забытое старое. Премьера состоялась 29 марта, и зритель хорошо принял «Василия Теркина».

Автор: Анатолий Чайковский

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012