![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
У ГАИ НОВЫЙ НАЧАЛЬНИК
03.04.2010 / Газета: Южная правда / № 37(22627) / Тираж: 24600
1 апреля личному составу Госавтоинспекции Николаевской области был представлен новый начальник — полковник милиции Геннадий Васильевич Погорелов, который назначен на эту должность в соответствии с приказом Министерства внутренних дел Украины. Геннадий Погорелов родился в 1964 году на Николаевщине, где и служил в милиции с 1989 года. Занимал посты начальника ГАИ Корабельного райотдела милиции, начальника ГАИ Николаевского горуправления УМВД, начальника УГАИ Николаевской области. В марте прошлого года полковник Г. Погорелов был из Николаева переведен на должность начальника УГАИ ГУМВД в Днепропетровской области. Теперь — обратное назначение в Николаев. Имеет ряд наград, среди которых отличия МВД Украины «За відзнаку в службі 1 и 2 степеней, почетный знак «Закон и честь». Автор: Р. ПОДГОРНЫЙ.
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |