![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Лише 27% українців задоволені своїм життям
16.06.2010 / Газета: Український Південь / № 20(864) / Тираж: 3000
Про це свідчать результати соціологічного дослідження Індекси соціального самопочуття та очікувань населення України після 100 днів президентства В. Януковича», представлені на прес-конференції в УНІАН головою «Фундації «Вища школа професійної політики» Олегом Вострих та директором Інституту соціальних технологій Олександром Тіхоновим. Згідно з даними дослідження, цілком задоволені своїм життям 6,5% опитаних, переважно задоволені — 20,4%, частково задоволені — 41,4%, переважно незадоволені — 21%, цілком незадоволені — 9,5%. Найбільше задоволені своїм життям жителі Західного регіону України, потім ідуть Південний, Північний, Східний та Центральний регіон. Крім того, дослідження показало, що чим вищий рівень освіти людини, тим вищий рівень задоволеності. Своє матеріальне становище оцінили як дуже добре — 1,6% опитаних, як добре — 11,2%, як середнє — 54,9%, як погане — 25,1%, як дуже погане — 5,8%. Оцінки нинішнього економічного становища країни в усіх регіонах однаково негативні. Як дуже добре його оцінили лише 0,3% респондентів, як добре — 3,5%, як середнє — 23,4%, як погане — 49,1%, як дуже погане — 16,1%. Водночас 39,5% опитаних вважають, що через рік економічне становище України зміниться на краще і лише 11,6% вважають, що воно погіршиться. Крім того, 40% опитаних оцінюють політичне становище країни як середнє, 31,6% — погане, 10,1% — дуже погане, 8,8% — як добре, 2,1% — як дуже добре. Дослідження Індекси соціального самопочуття та очікувань населення України після 100 днів президентства В. Януковича» проводилось з 23 по 31 травня цього року. Всього було опитано 1600 респондентів, помилка репрезентативності становить 2,8%. Автор: УНІАН
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |