ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Податкова служба — партнер для сумлiнних платникiв податкiв
07.07.2010 / Газета: Николаевские новости / № 80(2179) / Тираж: 11000

2 липня Державна податкова служба України святкувала 20-річчя створення податкової служби.

Працівники державної податкової служби щодня докладають зусиль для детінізації економіки, підтримки конкурентних умов ведення бізнесу. Наше прагнення налагодити партнерські відносини з платниками — запорука постійного збільшення рівня добровільної сплати податків.

За вагомі внески підприємств щодо наповнення державного бюджету за січень-червень 2010 року, зміцнення партнерських стосунків з суб'єктами господарської діяльності, координації дій, спрямованих на підтримку сприятливих організаційних та економічних умов розвитку підприємницької діяльності на Миколаївщині та з нагоди святкування 20- річчя створення Державної податкової служби України керівництво ДПІ у Центральному районі

м. Миколаєва бажає особливо відзначити та подякувати таким керівникам підприємств і організацій, як:

директору ПП «Южная стівідорінг компані лімітед» О. Гончаренку, заступнику директора з економіки та фінансів О. Обуховій, головному бухгалтеру О. Макаревич; директору ПП «Кондитер-ОПТ» Д. Петровському, бухгалтеру І. Яковлевій; головному бухгалтеру редакції газети «Николаевские новости» І. Ястребовій, віце-президенту регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області В. Матвєєву та бухгалтеру Г. Стрижак; директору ТОВ «Владам-Юг» В. Фадєєву та бухгалтеру І. Бугор; директору ТОВ «Миколаївське кабельне телебачення» А. Бражку та бухгалтеру О. Гриценко; директору ВАТ «Миколаївське підприємство «Ера» О. Чечель та бухгалтеру В. Папуші; директору ТОВ «Хладотехника» О. Хомуленку та бухгалтеру Н. Хомуленко; начальнику управління з використання та розвитку комунальної власності міської ради В. Болотному та бухгалтеру Н. Кузьмичовій; начальнику управління з питань майна комунальної власності Миколаївської обласної державної адміністрації Ю. Кравченко та бухгалтеру О. Кириченко; начальнику Головного управління міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Миколаївській області М. Поступальському та бухгалтеру А. Горбунову; директору КП «ММ Бюро технічної інвентаризації В. Зимі та бухгалтеру Л. Вердиш.

Також бажаємо всім працівникам податкових органів, підприємств, організацій, приватним підприємцям, громадянам міцного здоров'я і злагоди в сім'ях, щастя й добробуту!

Автор: Ольга МОІСЄЄНКО, начальник ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.010