ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Порядок прийому громадян до інтернатних установ системи Міністерства праці та соціальної політики України
20.07.2010 / Газета: Рідне Прибужжя / № 77(2965) / Тираж: 6008

В області функціонують 10 будинків-інтернатів системи праці та соціального захисту населення, з них 1 геріатричний пансіонат, 1 пансіонат для ветеранів війни і праці, 7 психоневрологічних інтернатів (4 для жінок і 3 для чоловіків) та 1 для дітей-інвалідів III-IV профілів, у яких на даний час проживають 1535 інвалідів та людей похилого віку.

Геріатричний пансіонат (для громадян похилого віку) розташований у м. Вознесенську, пансіонат для ветеранів війни і праці геріатричного профілю у м. Миколаєві, психоневрологічні — у Баштанському районі (с. Виноградівка — жіночий, селище Лоцкине — жіночий, с. Гороже-не — чоловічий), у Веселинівському районі (с. Новосвітлівка — жіночий), у Жовтневому районі (с. Лупареве — чоловічий), у Новобузькому районі (с. Баратівка — чоловічий), у м. Первомайську — жіночий, у Миколаївському районі (с. Степове — дитячий, для дітей з психічними та фізичними вадами розвитку).

В цих установах створені належні умови для проживання. Мешканці забезпечуються житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, столовим посудом,- чотириразовим харчуванням (у дитячому — п'ятиразовим),, яке по калорійності та якості відповідає встановленим нормативам, цілодобовим медичним, комунально-побутовим обслуговуванням тощо. Щорічно всі підопічні проходять поглиблений медичний огляд, за результатами якого складається індивідуальна програма медичної допомоги. У разі необхідності, підопічні направляються на стаціонарне лікування до закріплених лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я.

Згідно з Типовими положеннями про геріатричний пансіонат, психоневрологічний інтернат та дитячий будинок-інтернат, затвердженими наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2001 року № 549, встановлені наступні умови прийому до будинків-інтернатів.

До геріатричного пансіонату та пансіонату для ветеранів війни і

праці геріатричного профілю приймаються на повне державне утримання громадяни похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди І-ІІ групи, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказано перебування у будинку-інтернаті та які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом.

Як виняток, до геріатричного пансіонату можуть прийматися особи, які мають працездатних дітей або родичів, зобов'язаних відповідно до чинного законодавства їх утримувати, якщо вони з об'єктивних причин не можуть цього робити. У такому разі щодо кожного окремого випадку на підставі підтверджувальних документів, приймається рішення колегії головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

При наявності вільних місць до геріатричного пансіонату можуть прийматися особи, які мають працездатних дітей або родичів, які відповідно до чинного законодавства зобов'язані їх утримувати за умови 100% відшкодування пансіонату витрат на їх утримання.

Громадяни похилого віку та інваліди, ветерани війни та праці при наявності вільних місць можуть прийматися на тимчасове проживання терміном від 1 до 6 місяців, як на загальних підставах, так і на платній основі.

До психоневрологічного інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі особи, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої груп з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду не'залежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом.

До дитячого будинку-інтернату приймаються діти-інваліди віком від 4 до 18 років незалежно від наявності родичів.

Для оформлення до будинку-інтернату необхідно звернутись до районного територіального центру департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Миколаївської міськради (мешканцям м. Миколаєва), або до районного управління праці та соціального захисту населення (мешканцям районів області) за місцем реєстрації інваліда або громадянина похилого віку, який потребує влаштування до інтернатної установи.

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.013