ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Борис Тарасюк: «Рух готовий до протестних акцій разом з іншими демократичними силами»
03.11.2010 / Газета: Український Південь / № 38(882) / Тираж: 3000

У залежності від ступеню і рівня фальсифікацій на місцевих виборах 31 жовтня цього року Народний Рух України готовий до протестних акцій разом з іншими демократичними силами.

Про це повідомив лідер НРУ, народний депутат Борис Тарасюк в інтерв'ю, відповідаючи на запитання про подальші кроки партії після виборів. При цьому політик зазначив, що для того, аби українська опозиція стала єдиною, треба декілька чинників. Перший — це щоб нинішня влада створила абсолютно нетерпиму ситуацію. І лише об'єднання демократичних сил зможе чинити супротив цим діям. Але так виглядає, що амбіції окремих політиків стоять вище за інтереси суспільства, України. Це стоїть на заваді об'єднанню опозиційних сил», — констатував Б.Тарасюк. Інший шлях, за його словами, це зміна політичних еліт, прихід більш відповідальних політиків. І тут справа не у віці політиків. Тому що політики, які напинають на себе одяг «молодих», так само свої амбіції ставлять вище за інтереси об'єднання демократичних сил. Тобто вік, на мою думку, не визначає рівень відповідальності, — підсумував Б. Тарасюк.

Автор: nru.org.ua

Пошук:
розширений

Вікторія Марченко
«Укриття в школах — не формальність, а базовий обов’язок влади»: експертна думка Вікторії Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.024