ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Інвестиційний потенціал Миколаївщини
11.12.2010 / Газета: Рідне Прибужжя / № 138(3026) / Тираж: 6008

8 грудня у приміщенні Миколаївської облдержадміністрації відбулася нарада з представлення інвестиційних паспортів Врадіївського, Арбузинського та Снігурівського районів, яку проводив заступник голови облдержадміністрації Ігор Катвалюк. 13 адміністративних районів та 4 міста обласного підпорядкування вже мали змогу ознайомити всіх зацікавлених з інвестиційними потребами, конкурентними перевагами та перспективами розширення підприємницької діяльності, тому дана форма роботи не є новою.

У цій нараді взяли участь керівники профільних структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств, державної бюджетної установи «Миколаївський регіональний центр із інвестицій та розвитку». З метою запозиченння досвіду на нараду також були запрошені представники Новобузької райдержадміністрації.

Першим Інвестиційний паспорт Врадіївського району презентував заступник голови райдержадміністрації Василь Кравченко. Він у своєму виступі акцентував увагу на особливих перевагах району, до яких, на його думку, можна віднести його вдале географічне розташування відносно основних ринків збуту продукції та автостради, наявність сприятливих для сільськогосподарського виробництва земельних ресурсів.

Також Василь Вікторович запропонував чотири основні інвестиційні пропозиції району, які передбачають організацію переробки сільгоспсировини, виробництво круп та борошна, розробку родовищ для видобування піску, перенесення ринку за межі смт Врадіївка, виготовлення цегли та черепиці. За його словами, введення в дію даних проектів сприятиме розвитку інфраструктури району, відновленню виробничих потужностей, створенню нових робочих місць, поповненню місцевого бюджету.

Інвестиційний паспорт Арбузинського району представив голова райдержадміністрації Вадим Калайда. Він зазначив, що цей хліборобський край входить до складу Регіонально-ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя», загальна площа якого складає більше семи тисяч гектарів. До речі, цю природоохоронну територію визнано одним із семи чудес нашої країни, тому питання про її збереження не втрачає своєї актуальності.

Ознайомив Вадим Галайда й з основними інвестиційними проектами району, до яких увійшли: будівництво тепличного комбінату, розвиток придорожнього сервісу, створення туристичного комплексу відпочинку, налагодження вирощування худоби та птиці. Також він акцентував особливу увагу на вільних виробничих площах, які, на його думку, можуть зацікавити потенційних інвесторів.

Останнім мав змогу виступити, з Інвестпаспортом Снігурівського району, заступник голови райдержадміністрації Віктор Тодоров. Цей район також славиться своїми природно-заповідними територіями, серед яких особливої уваги заслуговують ботанічні парки «Кримка», Єлізаветівка», «Лощина», «Афанасіївка».

Також Віктор Петрович запропонував інвесторам вкласти кошти в такі проекти Снігурівщини, як: будівництво заводу з виробництва рослинних олій у місті Снігурівка; відновлення зрошувальної системи регіону, що предбачає закупівлю нового обладнання та проведення відповідних ремонтних робіт; введення в експлуатацію вільних земельних ділянок.

Наостанок Ігор Катвалюк подякував присутнім за проведену роботу, а наступним учасникам побажав презентувати свою область так, щоб це сприяло активному розвитку промислового й сільськогосподарського потенціалу області.

Автор: Анна НІКУЛІНА

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.014