ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Рухівці пікетували Генпрокуратуру через політичне переслідування Юлії Тимошенко
22.12.2010 / Газета: Український Південь / № 45(889) / Тираж: 3000

20 грудня активісти Народного Руху України прийшли до Головного управління Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ для того, щоб висловити підтримку лідеру української опозиції Ю. Тимошенко, яка зазнає політичних репресій з боку теперішньої влади.

Від Руху були присутні заступники голови НРУ Роман Сушко та Іван Крулько, представники Київської міської організації НРУ на чолі з народним депутатом Олександром Чорноволенком, а також інші рухівці. В свою чергу, Юлія Тимошенко перед допитом у Генпрокуратурі заявила, що не боїться репресій, і кримінальне переслідування не змусить її припинити свою опозиційну діяльність. Як стало відомо згодом, Генеральна прокуратура України змінила статус для Юлії Тимошенко із підозрюваної на обвинувачувану та застосувала проти неї підписку про невиїзд як міру запобіжного заходу. «Я отримала постанову при притягнення в якості обвинуваченого, порушили кримінальну справу», — сказала Ю. Тимошенко. «Все це дійсно нагадує абсурд. Таким чином Президент України розправляється зі своїм головним конкурентом», — додала вона.

Автор: nru.org.ua

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

29 березня Одеса втратила двох видатних артистів
29 березня померли відомі одеські артисти Володимир Комаров та Віллен Новак

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014