ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ПУНКТ ВРЕМЕННОГО СОДЕРЖАНИЯ
20.01.2011 / Газета: Южная правда / № 6(22741) / Тираж: 24600

Европейский Союз собирается заключить контракт на строительство десятка пунктов временного пребывания и содержания нелегальных мигрантов в Украине.

Об этом говорится в сообщении Представительства Европейского Союза в Украине, которым располагают «Комментарии». Самые больш ие точки пребывания нелегалов, на 100 человек каждая, собираются обустроить в Николаевской и Донецкой областях. В Чопе (Закарпатская обл.) должен появиться пункт поменьше — на 66 мигрантов. Кроме того, планируется оборудование семи небольших пунктов на 10 человек каждый — три в Закарпатской области, два во Львовской и по одному в Сумской и Луганской. Пока что оборудование пунктов временного содержания находится на начальном этапе: в украинском Представительстве ЕС идет прием тендерных предложений, который продлится до 11 апреля,

Автор: пишут Комментарии.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013