![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На сборах в Николаеве военные авиаторы поднимались в воздух 360 раз
16.02.2011 / Газета: Николаевские новости / № 20(2278) / Тираж: 11000
В пятницу в Кульбакино завершились летно-методические сборы. Украинские военные авиаторы месяц оттачивали свое мастерство. По словам начальника авиации воздушного командования «Південь» полковника Андрея Алимпиева, все поставленные задачи участники сборов выполнили. Пилоты выполнили 360 полетов. Каждый летчик провел в воздухе в среднем около восьми часов. По словам командира бригады тактической авиации Сергея Ищенко, кроме полетов в простых и сложных метеоусловиях, авиаторы совершенствовались в боевом применении авиационного вооружения — как по наземным, так и по воздушным целям. На сборах дюжина летчиков выполнила программу на соответствующую классную квалификацию, двое из них получили звание летчиков 3-го класса. Пятеро летчиков смогли получить допуск на выполнение полетов в сложных метеоусловиях, Автор: сообщили в пресс-службе министерства обороны.
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |