ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Еще одних очаковских браконьеров взяли «на горячем»
22.03.2011 / Газета: Вечерний Николаев / № 32(3048) / Тираж: 7500

15 марта вечером пограничники задержали мотофелюгу из Очакова, экипаж которой промышлял краснокнижной рыбой, сообщают в пресс-службе Госпогранслужбы.

Вышедшую на промысел мотофелюгу пограничный катер «Одесса» обнаружил в 11 милях от Тендровской косы: она дрейфовала с выключенными бортовыми огнями. Группа осмотра, которую высадили на мотофелюгу, выявила ряд нарушений: руководил мотофелюгой другой капитан, у нескольких членов экипажа не было удостоверений рыбаков, отсутствовали промышленный талон и промышленный журнал и т.д. Кроме того, на борту пограничники обнаружили 12 мокрых сеток и спрятанный в мешках браконьерский улов — 24 севрюги и 2 осетра общим весом более 85 килограммов.

Мотофелюгу отконвоировали в Одесский порт, где сотрудники Госпогранслужбы оформили в отношении нескольких рыбаков протоколы о нарушении пограничного режима. Кроме них, «участие в судьбе» браконьеров приняли и представители рыбинспекции. По их подсчетам, браконьеры нанесли ущерб на 76 тыс. грн. Снасти у браконьеров изъяли, сейчас решается вопрос о конфискации мотофелюги. Материалы о правонарушении будут переданы в природоохранную прокуратуру.

Автор: Инф. ред.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015