|
Як справи, аграрії?
24.03.2011 / Газета: Рідне Прибужжя / № 32(3066) / Тираж: 6008
Віктор ГУБАНОВ, голова правління СЗАТ «Гур'ївське» Новоодеського району (перший на знімку): - Якщо озима пшениця, а це півтори тисячі гектарів, перезимувала відмінно, то цього не можна сказати про посіви озимого ячменю. Але остаточну оцінку стану рослин можна дати лише після повного відновлення процесу вегетації. На всіх площах зробили підживлення цих культур. За відповідної температури ґрунту приступимо до висівання гречки. Пальним та мінеральними добривами акціонерне товариство забезпечено у відповідності до наших потреб. Олександр МЕЗНІК, голова правління СЗАТ «Добробут» Братського району (другий на знімку): - Озимі культури, а це 1,5 тисячі гектарів пшениці та ячменю, після зими перебувають у доброму стані. Провели стовідсоткове підживлення цих полів. Ще 1,6 тисячі ріллі підготовлено під посів ярого ячменю, гречки, соняшнику, кукурудзи. Поки що висаджувати ярі культури немає змоги, бо де-інде лежить сніг, та й надмірна вологість грунту не дозволяє це зробити. Але техніка вся справна, тож наші механізатори готові будь-якої миті вийти в поле. Паливно-мастильними матеріалами забезпечені на півроку наперед, лежать на складах й мінеральні добрива, засоби захисту рослин. Микола ПІДГОРОДИНСЬКИЙ, директор ДП «Радгосп «Виноградна долина», Веселинівський район (третій на знімку): - Механізаторами нашого сільгосппідприємства підживлено всі 1160 гектарів, зайнятих озимими культурами. Посіви перенесли зиму добре. Щодо ярих культур, то вже посіяли ячмінь «Еліта». Зважаючи на профіль нашого господарства, у ці березневі дні чимало уваги приділяємо догляду за виноградними плантаціями. На них закінчуємо обрізку винограду. На посівну кампанію паливно-мастильних матеріалів вистачить, але непокоїть дорожнеча на ринку мінеральних добрив... Ігор БРИЧЕНКО, директор ПФ «Агросвіт» Снігурівського району (четвертий на знімку): - Заборонували грунт та провели культивацію на 270 гектарах. Ми спеціалізуємося на вирощуванні овочів, тож уже приступили до садіння ранніх культур. Це — цибуля, морква, коріандр, гірчиця на загальній площі понад 200 гектарів. Також наші працівники почали встановлювати теплиці, в яких вирощуватимемо розсаду огірків, томатів, баклажанів. Підготовлюємо до експлуатації й систему крапельного зрошення. Василь КУЛЬЧИЦЬКИЙ, директор ПСП ім. Партизанської іскри Первомайського району (п'ятий на знімку): - Зернова група після зими перебуває в задовільному стані, натомість померзли деякі поля з ріпаком. Будемо їх пересівати... З п'ятниці приступаємо до посіву ячменю і гороху. Паливно-мастильними матеріалами та добривами запаслися на весь сільськогосподарський рік. Автор: Андрій ТЮРІН
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.016 |