|
На розвиток громадської ініціативи
24.03.2011 / Газета: Рідне Прибужжя / № 32(3066) / Тираж: 6008
У наш час громадські організації відіграють важливу роль у житті суспільства. Вони об'єднують активних людей, які не сидять, склавши руки, а разом знаходять вирішення своїх проблем. Проте в більшості випадків недостатній рівень довіри до їх діяльності, відсутність професіоналізму не дозволяють подібним організаціям досягти поставленої мети. Саме для них Миколаївським міським фондом «ЛАСКА «Сприяння економічним і соціальним реформам» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і був створений проект «Школа розвитку громад Миколаївщини». У ньому взяли участь 25 представників районних та сільських громадських організацій нашої області. Ознайомитися з діяльністю даного проекту та поспілкуватися зі студентами школи мали змогу учасники прес-конференції, яка відбулася 21 березня у приміщенні Центральної міської бібіліотеки ім. М.Л. Кропивницького. Її організували директор міського фонду «ЛАСКА», керівник проекту Людмила Руденко-Кардаш, експерт Волинського ресурсного центру Василь Кашевський та директор бібіліотеки Тетяна Тверда. Навчання у школі розвитку громад відбуватиметься за чотирма модулями, які тісно пов'язані між собою. На першому етапі студенти опанують стратегічне планування у межах громади, після цього вони навчаться створювати власні проекти та впроваджувати їх у дію, самостійно проводити моніторинг та оцінку. Завершить роботу школи підсумкова конференція. Проте теорія нічого не варта без практики. Тож наприкінці кожного модуля студенти отримають домашнє завдання. Щодо проблем, над якими вони працюватимуть, то це, перш за все, економічний та соціальний розвиток громади. Дуже добре, що існують люди, які мають спільні інтереси та одну мету — змінити на краще не лише своє життя, а й життя інших. І зовсім неважливо, хто вони за фахом, або яке місце займають у суспільстві. Головне — те, що вони вірять у власні сили та цілеспрямовано йдуть до своєї мети. Автор: Анна НІКУЛІНА
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.015 |