ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



День гордості та вдячності
12.05.2011 / Газета: Рідне Прибужжя / № 50(3084) / Тираж: 6008

9 травня вся Україна відзначала День Перемоги. Це свято об'єднало в одне ціле багато поколінь людей, які втратили своїх рідних, близьких у найкривавішій і найжоростокішій Великій Вітчизняній війні.

Відбулися цього дня урочистості й у Миколаєві. Зранку ветерани, представники влади, жителі та гості міста під акомпанемент військового оркестру пройшли колоною по вулиці Радянській. Особливим атрибутом свята стала 360-метрова Георгіївська стрічка, яка напередодні була доставлена з Москви. Взяти участь у її розгортанні мав змогу кожен охочий. А таких виявилося чимало!

Після цього біля меморіального комплексу на честь загону десантників К.Ф. Ольшанського відбувся святковий мітинг. У першу чергу відзначили тих, хто відчайдушно захищав нашу батьківщину в бою. Перший заступник голови обласної організації ветеранів Василь Козачок був нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, а Герой України Олександр Момотенко та Герой Радянського Союзу Михайло Шишков отримали вітальні адреси, підписані Президентом України. Не залишили без уваги й переможців обласного конкурсу «Літопис нашої Пам'яті. Серед 1200 робіт жюрі відібрало 32 найкращі. Дипломами та цінними подарунками їх нагородили голова обласної ради Ігор Дятлов та перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко.

Закінчився мітинг традиційним покладанням квітів до Вічного Вогню та могил десантників. Першими вшанували пам'ять загиблих керівники міста та області. Наостанок ветерани та воїни Миколаївського гарнізону влаштували невеликий парад.

Увечері на Набережній, а пізніше — на Радянській всі охочі мали можливість насолодитися виступом духового оркестру та згадати пісні на воєнну тематику.

Автор: Анна НІКУЛІНА

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015