![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Николаевская ТЭЦ погасила долг перед ДК «Газ Украины»
09:10 / 12.05.2011
НИКОЛАЕВ, 12 МАЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Николаевская ТЭЦ погасила долг перед ДК «Газ Украины», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 12 мая, агентству сообщили в пресс-службе прокуратуры в Николаевской области. Прокуратура Николаевской области внесла предписание председателю правления – генеральному директору ОАО «Николаевская ТЭЦ» об устранении нарушений закона в части расчетов за потребленный природный газ. Документ прокурорского реагирования был внесен по результатам проверки на предприятии относительно соблюдения требований законодательства в топливно-энергетическом комплексе. По результатам рассмотрения предписания ОАО «Николаевская ТЭЦ» погасило существующую задолженность за потребленный природный газ перед ДК «Газ Украины» в сумме 8 млн. 300 тыс. грн. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.
Останні новини:
17:42 31.01.2026
12:59 31.01.2026
12:48 31.01.2026
12:41 31.01.2026
12:36 31.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.088 |