ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



149 желающих служить в армии по контракту было отобрано в Николаевском Территориальном центре комплектования за полгода
09:13 / 09.07.2010

НИКОЛАЕВ, 09 ИЮЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 149 желающих служить в армии по контракту было отобрано в Николаевском Территориальном центре комплектования за полгода, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом на официальном сайте сообщила в пресс-служба Министерства обороны Украины.

Из числа отобранных для службы в армии по контракту, 92 были сразу направлены для прохождения службы в воинские части ВС Украины, а 57 — в учебные центры. Еще 48 человек подпишут контракт вскоре, после чего будут направлены для получения военной специальности в учебные центры.

Учиться в высших военных учебных заведениях Министерства обороны Украины изъявили желание 105 жителей Николаевщины, однако после прохождения медицинской комиссии в военные вузы было направлены документы лишь на 91 человека.

Среди желающих служить значительное количество составляют девушки и женщины, количество военно-учетных специальностей, по которым они могут проходить службу в Вооруженных Силах Украины, ограничено, поэтому предпочтение отдается мужчинам.

Как рассказал начальник Николаевского Территориального центра комплектования подполковник Владимир Тарнаруцкий, план по отправке в войска граждан Украины возглавляемое им учреждение выполняет полностью.

В этом году поставлена задача отправить в войска 300 человек. За полгода половину обозначенного количества уже отправили, поэтому среди территориальных центров комплектования Южного оперативного командования заняли второе место, пропустив вперед лишь коллег из Автономной Республики Крым.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:49 27.03.2026
18:47 27.03.2026
16:42 27.03.2026
16:38 27.03.2026
15:28 27.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.035