ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




3 факта работы подпольных цехов установили налоговики в Николаеве за неделю
09:18 / 17.02.2009

НИКОЛАЕВ, 17 ФЕВРАЛЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – За период с 6 по 12 февраля 2009 года сотрудники налоговой милиции СГНИ по работе с крупными плательщиками налогов в г. Николаеве установили 3 факта размещения и работы подпольных цехов без наличия каких-либо разрешающих документов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 17 февраля, сообщили в пресс-службе ГНА в Николаевской области.

Так, при проведении проверки производственных помещений, в которых осуществляли деятельность кооператив «П» и частный предприниматель «Б», установлено 2 факта размещения и работы подпольных цехов по производству корпусной мебели. В результате изъято производственное оборудование, производственное сырье, готовая продукция на общую сумму 52 тыс. 100 грн.

Аналогично – без наличия разрешений – осуществлял деятельность по производству тротуарной плитки частный предприниматель-единоналожник «Б», у которого также изъяты производственное оборудование, сырье и готовая продукция на общую сумму 73 тыс. грн.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
11:36 13.01.2026
11:33 13.01.2026
11:24 13.01.2026
11:21 13.01.2026
11:03 13.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.276