ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Отопление в николаевской школе № 7 будет восстановлено 2 ноября
16:18 / 01.11.2011

НИКОЛАЕВ, 01 НОЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Отопление в николаевской школе № 7 будет восстановлено 2 ноября, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 1 ноября, в пресс-службе Николаевского горисполкома.

В пресс-службе отметили, что здания школы № 7 и суда Центрального района остались без отопления еще 23 октября. В этот день произошла авария на теплотрассе, которая находится на балансе суда. От этой теплотрассы подается тепло и в 7-ю школу. Аварийную ситуацию устранили, но возникла утечка на другом участке. Было принято решение заменить часть трубы.

«С понедельника на месте аварии круглосуточно ведутся ремонтные работы: трудятся 3 бригады специалистов, работает 5 единиц техники. Укладывают новую трубу диаметром 159 мм длиной более 120 метров. 2 ноября мы планируем подать в школу тепло», – прокомментировал ситуацию заместитель городского головы – директор департамента ЖКХ Валентин Гайдаржи.

В пресс-службе сообщили, что сегодня в школе № 7 побывала начальник городского управления образования Анна Деркач. Она убедилась, что в школе относительно приемлемый температурный режим. Но, тем не менее, уроки сокращенные — по 35 минут, дети учатся в теплой одежде и имеют возможность выпить горячий чай.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:26 16.02.2026
17:20 16.02.2026
17:10 16.02.2026
16:50 16.02.2026
15:54 16.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.195