![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Планируется строительство моста через реку Бакшала в селе Кузнецово Доманевского района
16:11 / 27.08.2010
ДОМАНЕВКА, 27 АВГУСТА 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Планируется строительство моста через реку Бакшала в селе Кузнецово Доманевского района, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сообщается на сайте Николаевской облгосадминистрации. Согласно распоряжению председателя николаевской ОГА Николая Круглова от 13 августа, для осуществления строительства моста через р. Бакшала служба автомобильных дорог в Николаевской области в течение года должна будет разработать проект землеустройства по отводу земельного участка в аренду сроком на 5 лет, ориентировочной площадью 1 га. Также она должна будет разработать техническую документацию по нормативной денежной оценке этого участка. Земельный участок располагается на автомобильной дороге Т-16-03 КПП «Тимково-Балта-Первомайск-Доманевка-Александровка» на территории Зеленогайского сельского совета между населенными пунктами с. Викторовка и с. Зеленый Гай. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
11:43 31.03.2026
11:38 31.03.2026
11:19 31.03.2026
10:29 31.03.2026
10:23 31.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.635 |