ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Более 3 миллионов убытков возмещено в Госбюджет с начала года по результатам работы ГУ Миндоходов в области
10:30 / 08.04.2014

НИКОЛАЕВ, 08 АПРЕЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — По результатам работы следственных подразделений Главного управления Миндоходов в Николаевской области с начала года в Государственный бюджет направлено более 3 млн. грн. возмещенных убытков, причиненных государству, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 8 апреля, в пресс-службе ГУ Миндоходов в Николаевской области.

Как отметили в пресс-службе, по результатам работы следственных подразделений Главного управления Миндоходов в Николаевской области с начала года в Государственный бюджет направлено более 3 млн. грн. возмещенных убытков, причиненных государству.

В марте 2014 года следственным управлением финансовых расследований ГУ Миндоходов области завершено уголовное производство в отношении руководителя одного из предприятий Николаева. По признакам уголовное правонарушение квалифицировано как «уклонение от уплаты налогов и сборов, обязательных платежей в крупных и особо крупных размерах». Общая сумма неуплаты составляет более 730 тыс. грн.

«Данное уголовное производство направлено в суд для освобождения подозреваемого от уголовной ответственности в связи с добровольным уплатой налогов», — отметил заместитель начальника — начальник следственного управления финансовых расследований ГУ Миндоходов в Николаевской области Михаил Шукост.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
13:20 31.03.2026
13:17 31.03.2026
12:27 31.03.2026
11:43 31.03.2026
11:38 31.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 5.041