ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Сброс фекалий в Каховское водохранилище не повлиял на качество воды в Николаеве, — «Николаевводоканал»
10:05 / 13.01.2011

НИКОЛАЕВ, 13 ЯНВАРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Специалисты КП «Николаевводоканал» заявляют, что сброс фекалий в Каховское водохранилище никак не повлиял на качество воды в Николаеве, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 13 января, агентству сообщили в пресс-службе КП «Николаевводоканал».

По словам пресс-секретаря КП «Николаевводоканал» Тараса Креминя, количество фекальных вод, попавших в Днепр, настолько ничтожно, что никак не повлияло на качество питьевой воды в Николаеве.

Специалисты вели постоянный контроль за качеством воды в Николаеве и никаких отклонений не обнаружили. Объем Каховского водохранилища порядка 150 — 300 млн. кубов, сбрасывали в сутки порядка 600 кубов. Это не могло никак повлиять на качество.

Как сообщали СМИ, в течение двух недель из-за аварии на насосной станции город Каховка сливал канализацию в Каховское водохранилище. Ниже по течению находится водозаборник, из которого берется вода для водоснабжения Николаева.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
11:01 18.12.2025
10:28 18.12.2025
10:07 18.12.2025
09:44 18.12.2025
09:42 18.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.418