ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Более 7 миллионов заработали в 2006 году работники лесохозяйственных предприятий Николаевской области
10:40 / 12.02.2007

НИКОЛАЕВ, 12 ФЕВРАЛЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Работники лесохозяйственных предприятий Николаевской области предоставили услуг и реализовали продукции лесного производства в 2006 г. более чем на 7 млн. 100 тыс. Об этом корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» сообщил заместитель начальника Николаевского областного управления лесного хозяйства Анатолий Гурко.

По его словам, это составляет около 5 плановых заданий, предусмотренных программой «Леса Николаевщины».

Наибольший вклад в выполнение заданий внесли труженики государственных предприятий «Очаковское лесопромышленное хозяйство», «Вознесенское лесное хозяйство», «Врадиевское лесное хозяйство» и «Николаевское лесное хозяйство».

С целью обмена опытом предприятия Николаевского областного управления лесного хозяйства посетили коллеги из Запорожской области. В составе представительной делегации запорожцев были начальник областного управления лесного хозяйства, директора лесохозяйственных предприятий.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:51 26.12.2025
16:33 26.12.2025
16:28 26.12.2025
16:17 26.12.2025
15:56 26.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.604