ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Николаевская область по объемам производства и переработки винограда в 2010 году на третьем месте в Украине после Крыма и Одесской области
10:50 / 22.01.2011

НИКОЛАЕВ, 22 ЯНВАРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Николаевская область по размерам площадей насаждений, объемам производства и переработки винограда в 2010 году на третьем месте в Украине после Крыма и Одесской области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 22 января, агентству сообщили в Главном управлении статистики в Николаевской области.

За 2010 год предприятиями Николаевщины переработано 82,5 тыс. т винограда (почти 20% от общеукраинского показателя), что в 2,2 раза превысило объем предыдущего года.

В структуре сортового состава переработанного винограда наиболее значительная часть приходилась на Алиготе (12%) и Мускат (9%). Менее заметный удельный вес занимали Рислинг, Сухолиманский и Саперави (по 6%), Шардоне (5%).

Средняя массовая концентрация сахара переработанного винограда составляла 177 г/дм3 (в целом по Украине – 181 г/дм3).

В общем объеме произведенных виноматериалов по групповому ассортименту преобладал их выпуск для столовых (79%), шампанских и игристых (15%) вин.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
15:53 11.02.2026
15:48 11.02.2026
14:44 11.02.2026
14:05 11.02.2026
13:58 11.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 6.122