ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Работника Николаевской ТЭЦ убило током
13:11 / 17.10.2008

НИКОЛАЕВ, 17 ОКТЯБРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 16 октября во время проведения плановых ремонтных работ на главном распределительном комплексе Николаевской работника Николаевской ТЭЦ убило током, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 17 октября, сообщили в территориальном центре медицины катастроф в Николаевской области.

Работник ТЭЦ 1979 года рождения, который был старшим бригады, проводившей ремонтные работы, получил разряд тока в 6 тыс. вольт. Его коллеги сразу же приступили к оказанию первой медицинской помощи – были осуществлены реанимационные действия. Но ни они, ни врачи скорой помощи, которые прибыли на место происшествия в считанные минуты, не смогли спасти жизнь парня.

В настоящее время выясняются обстоятельства произошедшего.


Пошук:
розширений

Игорь Коваль
Дискусійний клуб: Китай – нова наддержава? 🌏
У подкасті одеських полiтологiв «Дискусійний клуб Ігоря Коваля» говоримо про роль Китаю у світі та що це означає для України. Дивіться зараз!

Презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них»
9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Останні новини:
17:23 09.12.2025
17:15 09.12.2025
17:12 09.12.2025
16:21 09.12.2025
15:54 09.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.225