ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Мужчина умер в колодце
09:05 / 27.05.2010

БЕРЕЗАНКА, 27 МАЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – В Николаевской области мужчина умер в колодце, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 27 мая, агентству сообщили в Центре пропаганды ГУ МЧС в Николаевской области.

В подразделение МЧС Березанского района Николаевской области поступило сообщение от сотрудников милиции, которые просили помощи в поднятии тела мужчины, которого нашла его жена в колодце на собственном приусадебном участке в селе Анатолиевка.

Позднее женщина рассказала, что муж утром чувствовал себя неважно и жаловался на низкое давление. Женщина дала мужу таблетки и положила его отдыхать, а сама пошла на огород работать. Когда вернулась, нигде не могла найти мужа. За помощью обратилась к соседке, и они начали вместе искать исчезнувшего 80-летнего мужчину.

Обнаружили его в колодце. Каким образом мужчина оказался там и от чего умер, сейчас устанавливает следственная группа и судмедэкспертиза.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:34 19.02.2026
17:05 19.02.2026
16:58 19.02.2026
16:08 19.02.2026
15:39 19.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.737