ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




2 человека утонули на водных объектах области за сутки
09:05 / 05.08.2010

НИКОЛАЕВ, 05 АВГУСТА 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 2 человека утонули на водных объектах Николаевской области за сутки, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 5 августа, агентству сообщили в Центре пропаганды ГУ МЧС в Николаевской области.

Так, на 36-м году жизни, в результате неосторожного обращения на воде погибла жительница с. Воля, Доманёвского района Николаевской области. Внешним осмотром признаков насильственной смерти на найденном теле не обнаружено. Для установления окончательной причины смерти тело погибшей доставлено в судмедэкспертизу.

В этот же день в Баштанском районе в с. Марьевка, в результате неосторожного обращения на воде, исчез без вести гражданин 1942 года рождения.

Всего с начала года в Николаевской области утонули 65 человек, из них 7 детей. В результате несоблюдения правил поведения на воде, в том числе в нетрезвом состоянии, в этом году погибли 24 человека. В результате того, что малолетние дети находились без присмотра взрослых погибли 6 детей. Из-за несоблюдения правил поведения на льду погибли 4 человека, а во время рыбной ловли погибли 4 человека. 25 людей погибли по другим причинам.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:42 14.01.2026
16:54 14.01.2026
16:07 14.01.2026
15:40 14.01.2026
15:09 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.276