ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Спасатели ликвидировали возгорание хвойной подстилки площадью 1,8 тысячи квадратных метров в Жовтневом районе
10:48 / 30.05.2013

НИКОЛАЕВ, 30 МАЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Спасатели Николаевской области ликвидировали возгорание хвойной подстилки площадью 1,8 тыс. кв. м в лесном урочище Жовтневого района, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 30 мая, в отделе работы со СМИ и общественностью Главного управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Украины в Николаевской области.

Как отметили в отделе, в 12:56 28 мая в оперативно-диспетчерскую службу Главного управления ГСГС Украины в Николаевской области поступило сообщение о пожаре хвойной подстилки в лесном урочище «Память Коммунаров» Жовтневого района. На место пожара было направлено отделение 16-й государственной пожарно-спасательной части. В 13:51 пожар общей площадью 1 тыс. 800 кв. м был полностью ликвидирован. Благодаря своевременному реагированию сотрудников ГСГС, работников лесного хозяйства, гражданского населения было спасенное от распространения огня 150 га леса. По выводам специалистов, причиной возникновения возгорания стало неосторожное обращение с огнем.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
01:05 16.02.2026
11:23 15.02.2026
11:17 15.02.2026
11:01 15.02.2026
10:51 15.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.671