ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Строительство нового цеха на Баштанском сырзаводе завершится в первом полугодии 2007 года
09:35 / 16.01.2007

БАШТАНКА, 16 ЯНВАРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Новый цех по производству сыра на ЗАО «Баштанский сырзавод» будет сдан в эксплуатацию к концу первого полугодия 2007 года. Об этом корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в канцелярии завода.

ЗАО «Баштанский сырзавод» является главным наполнителем бюджета района. Это единственное в районе предприятие, которое сертифицировало свою продукцию на соответствие международным стандартам качества ISO-9001-2001.

В начале 2006 года на предприятии введена в эксплуатацию линия по производству масла и кисломолочной продукции.

СПРАВКА: Баштанский сырзавод начал работу в 1973 г. Сегодня доля предприятия на сырном рынке Украины составляет около 4%, а продукция известна не только в Украине, но и за рубежом.

Ассортимент продукции на сегодняшний день состоит из 10 видов твердых сыров, 4 плавленых, масла «Крестьянское» (фасованное, монолит), молока, кефира, сметаны, освоено изготовление мягких сыров (4 вида), плавленых колбасных сыров (2 вида), плавленых ломтевых сыров (6 видов).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
18:01 09.02.2026
16:37 09.02.2026
16:34 09.02.2026
16:29 09.02.2026
15:41 09.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.806