ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Спад производства на ГП НПКГ «Зоря»-«Машпроект» в І полугодии составил 40 процентов
09:31 / 14.08.2008

НИКОЛАЕВ, 14 АВГУСТА 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Спад производства на ГП НПКГ «Зоря»-«Машпроект» в І полугодии составил 40%, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом накануне, 13 августа, сообщил на пресс-конференции председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Гаркуша.

По его словам, не смотря на серьезные проблемы у этого бюджетообразующего предприятия, есть надежда, что время кризиса прошло.

Причины спада производства, по словам губернатора, руководство предприятия объясняет необходимостью реализации уже готовой продукции, которой на складах накопилось на 130 млн. долл. США. Но теперь ситуация должна стабилизироваться.

«На сегодняшний день уже заключен контракт с одной из иностранных фирм, и руководство предприятия ищет банк, в котором можно было бы прокредитоваться. Это довольно серьезный контракт, он даст возможность загрузить предприятие работой на 5 лет. Но политическая ситуация, и в мире в том числе, может этому помешать. Но будем надеяться, что данный контракт будет реализован», – сказал А. Гаркуша.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.099