![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Завод «Экватор» освоил производство герметичных крышек для перекрытия отверстий шахт приточной и вытяжной вентиляции надводных кораблей
14:37 / 17.01.2011
НИКОЛАЕВ, 17 ЯНВАРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Завод «Экватор» освоил производство крышек импульсных герметичных, предназначенных для автоматического герметичного перекрытия отверстий шахт приточной и вытяжной вентиляции надводных кораблей, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 17 января, агентству сообщили в пресс-службе ЗАО НПП «Завод «Экватор» Изготовлена первая партия оборудования по заказу Прибалтийского судостроительного завода «Янтарь». Основные характеристики оборудования: климатическое исполнение ОМ5, условный проход Dy 400 – Dy 800, срок службы 25 лет. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.203 |