ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




НГЗ за I квартал произвел на 4,9% глинозема больше, чем за тот же период прошлого года
09:14 / 20.05.2011

НИКОЛАЕВ, 20 МАЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – За 3 первых месяца года Николаевский глиноземный завод произвел на 4,9% глинозема больше, чем за аналогичный период прошлого года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 20 мая, агентству сообщили в пресс-службе НГЗ.

Одновременно суммарный валовый выброс загрязняющих веществ в атмосферу уменьшился на 0,89%.

Мониторинг выбросов загрязняющих веществ в атмосферный воздух осуществляется аттестованной лабораторией охраны труда и экологии предприятия.

При увеличении выпуска товарной продукции в первом квартале снижены на 12,2% затраты воды на производственные нужды.

На хозяйственно-питьевые нужды используется вода из артезианских скважин, принадлежащих заводу.

На забор воды из скважин имеются разрешения на специальное водопользование. Превышений лимитов водопотребления нет.

Мониторинг за состоянием грунтовых вод и воды Днепро-Бугского лимана показывает, что содержание загрязняющих веществ в воде находятся в пределах постоянных норм.

На выполнение природоохранных мероприятий за 3 месяца на НГЗ потратили 1 млн. 100 тыс. грн.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
16:24 30.12.2025
15:30 30.12.2025
14:56 30.12.2025
14:30 30.12.2025
14:15 30.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.064