ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Двое взрослых и 2-летний ребенок погибли вчера на пожарах в Николаевской области
10:45 / 02.01.2014

НИКОЛАЕВ, 02 ЯНВАРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 2-летний ребенок, женщина и пенсионер погибли 1 января на пожарах в Николаевской области из-за неосторожного обращения с огнем, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 2 января, агентству сообщили в пресс-службе ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области.

По сообщению пресс-службы, 1 января в 12:00 на пульт связи 23-й Государственной пожарно-спасательной части поступило сообщение о пожаре, который произошел на ул. Ковпака в городе Первомайск Николаевской области.

Пожарные немедленно прибыли по указанному адресу. На месте пожара бойцы ГСЧС Украине обнаружили тела погибшей женщины и 2-летнего ребенка. Предварительная причина возгорания – курение в постели.

1 января в 13:59 на пункт связи 20-й Государственной пожарно-спасательной части поступило сообщение о пожаре в с. Ефремовка Новобугского района Николаевской области.

На место происшествия немедленно выехали спасатели. Пожарные сразу приступили к тушению пожара. Возгорание на площади 10 квадратных метров в 14:30 локализовали, в 14:42 ликвидировали.

Как стало известно, в доме проживал 65-летний мужчина, тело которого было обнаружено на пожаре.

Причина возгорания — неосторожное обращение с огнем во время курения.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:42 14.01.2026
16:54 14.01.2026
16:07 14.01.2026
15:40 14.01.2026
15:09 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.168