![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Мешканку Миколаєва затримали за розповсюдження відео з наслідками російських ракетних обстрілів
15:04 / 01.08.2023
ОДЕСА, 01 СЕРПНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури 52-річній жительці міста Миколаєва повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Офісу Генерального прокурора. У повідомленні ОГП сказано: За даними слідства, у липні 2023 року проросійськи налаштована жінка через закритий чат-бот у Telegram надіслала інформацію з фото про наслідки ракетного обстрілу території одного з підприємств міста Миколаєва. При цьому вона усвідомлювала, що зібрана і передана нею інформація буде використана ворогом на шкоду державній безпеці України. У подальшому передані нею дані були використані адміністатратором Telegram каналу у сюжеті російського державного пропагандистського медіаконгломерату «РИА Новости». Наразі їй обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Миколаївській області. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:36 17.07.2026
16:49 17.07.2026
16:40 17.07.2026
16:22 17.07.2026
15:43 17.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |