ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Николаевский мэр В. Чайка не контролирует одноименный блок в горсовете
09:09 / 28.07.2007

НИКОЛАЕВ, 28 ИЮЛЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Николаевский мэр Владимир Чайка заявил, что не контролирует «Гражданский блок «За Владимира Чайку» в горсовете, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом мэр заявил агентству вчера, 27 июля.

Как сообщало агентство, народный избранник от фракции «Гражданский блок за Владимира Чайку» требовал 10 тыс. долларов взятки от предпринимателя за содействие в принятии на сессии горсовета положительного решения об отводе земельного участка общей площадью 14,5 тыс. кв. м. Злоумышленника задержали во время получения части взятки. По этому факту областная прокуратура возбудила уголовное дело.

«Я имею только относительное влияние на блоки и партии, которые находятся в горсовете. Такое может случиться, когда депутат горсовета будет осуществлять давление на предпринимателей, особенно там, где законность на стороне предпринимателей», – отметил В. Чайка.

Мэр выразил сожаление, что такое случилось, и сказал, что теперь он будет сдержанней вести себя, давая оценки депутатскому корпусу.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
18:50 21.01.2026
17:39 21.01.2026
16:03 21.01.2026
15:25 21.01.2026
14:46 21.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.037