ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Экс-губернатор Александр Садыков не хочет идти на государственную службу
14:53 / 26.11.2007

НИКОЛАЕВ, 26 НОЯБРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Экс-губернатор и экс-заместитель Секретаря СНБОУ, депутат областного совета Александр Садыков не хочет идти на государственную службу, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом А. Садыков сообщил на пресс-конференции.

По его словам, он не собирается работать государственным служащим, хотя предложения такие и поступали, – он намерен заниматься бизнесом, «чтобы вернуть то, что было потеряно».

В целом, А. Садыков хочет отдохнуть и собраться с мыслями, поскольку со своими партнерами он сейчас обсуждает несколько крупных бизнес-проектов, ряд из которых касаются и Николаевской области. Из-за «незрелости» этих проектов они названы не были.

Однако А. Садыков дал понять, что эти бизнес-проекты связаны с судостроением, и после Нового года он по этому поводу направится в Сингапур.

Кроме этого, А. Садыков развенчал слухи о его возможном участии в досрочных или очередных выборах Николаевского городского головы – личного участия он принимать в мэрских выборах не будет, поскольку хочет полностью реализоваться как депутат областного совета.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
09:54 13.01.2026
09:14 13.01.2026
08:42 13.01.2026
08:39 13.01.2026
08:35 13.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.765