ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Алексей Гаркуша не пришел на селекторное совещание, которое проводила с губернаторами премьер-министр
13:20 / 05.06.2008

НИКОЛАЕВ, 05 ИЮНЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Глава Николаевской облгосадминистрации Алексей Гаркуша не пришел на селекторное совещание, которое проводила 3 июня с губернаторами премьер-министр Юлия Тимошенко, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом вчера, 4 июня, сообщил на пресс-конференции губернатор.

По его словам, он отсутствовал на совещании, потому что ему необходимо было отлучиться в больницу.

Совещание было посвящено теме инфляции. Вместо председателя ОГА на совещании присутствовала вице-губернатор Наталья Бракован.

Как отметил А. Гаркуша, уровень инфляции и рост цен в Николаевской области – наименьший во всей Украине.

В то же время, как сообщали украинские СМИ, 3 июня, на заседании правительства Ю. Тимошенко заявила, что вызовет в среду на ковер губернаторов Одесской, Херсонской, Львовской, Черновицкой и Николаевской областей, в которых продолжается процесс инфляции.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
20:13 08.04.2026
17:36 08.04.2026
17:33 08.04.2026
16:44 08.04.2026
16:40 08.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.762