ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Будет создана комиссия для наведения порядка в Яхт-клубе
15:22 / 26.06.2008

НИКОЛАЕВ, 26 ИЮНЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Будет создана комиссия для наведения порядка в Яхт-клубе, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое решение принято на заседании Консультативного совета партий и общественных организаций, которое состоялось в горисполкоме.

В состав комиссии будут включены представители общественных организаций и депутатского корпуса. Участники заседания на этот раз намерены проблемой наведения порядка в Яхт-клубе заняться вплотную.

О том, что в Яхт-клубе сложилась сложная ситуация, говорили практически все – и представители общественности, и чиновники.

По словам заместителя городского головы Александра Женжерухи, ряд предпринимателей, получив разрешения на торговлю в этом историческом месте, игнорируют установленные нормы и правила.

«Буквально вчера, на одной из шести летних площадок Яхт-клуба сотрудники милиции изъяли 3 ящика водки», – сообщил А. Женжеруха.

По словам президента областной федерации парусного спорта, член общественной организации «Наш город» Сергея Исакова, «этот великолепный памятник архитектуры превратили в дешевый, и вонючий кабак. И во всем этом виновата городская власть, выдавшая разрешения на торговлю в Яхт-клубе».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
15:10 21.12.2025
14:09 21.12.2025
13:34 21.12.2025
12:32 21.12.2025
12:20 21.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.028