![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Віталій Кім: минулої доби внаслідок російських обстрілів Миколаївщини постраждали 3 дорослих і 5-річна дитина
09:07 / 09.07.2024
ОДЕСА, 09 ЛИПНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Віталія Кіма. У повідомленні Віталія Кіма сказано: Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:30 ранку 9 липня ▫️Первомайський район: Зранку, 8 липня, о 10:10 район зазнав ракетної атаки. Під час роботи сил протиповітряної оборони знищено чотири крилаті ракети, уламки яких впали на відкритій місцевості за межами населених пунктів та спричинили декілька займань сухої трави. Пожежі було оперативно ліквідовано вогнеборцями. Постраждалих немає. ▫️Вознесенський район: Удень, 8 липня, близько 14:25, у районі, внаслідок влучання ворожої балістичної ракети на території фермерського господарства виникла пожежа сухої трави, яка згодом перекинулась на житлові будинки. Займання було оперативно ліквідовано вогнеборцями. Серед постраждалих – 45-річна жінка та 5-річна дитина. Наразі їх стан стабільний, середньої тяжкості. ▫️Миколаївський район: Удень, 8 липня, о 15:00 ворог атакував дроном-камікадзе типу FPV Куцурубську громаду. Цього ж дня, о 23:18, а також зранку, 9 липня, о 04:05 по громаді фіксувалися артилерійські обстріли. Постраждалих немає. ▫️Баштанський район: Увечері, 8 липня, о 16:20, внаслідок падіння уламків збитого ворожого розвідувального БпЛА у районі виникла пожежа сухої трави, яка була оперативно ліквідована. Постраждалих немає. Також вночі, 9 липня, о 00:13, внаслідок ворожого обстрілу району балістичною ракетою пошкоджено робоче спорядження сільськогосподарського підприємства та два приватних автомобілі. Уламкові поранення отримали працівники підприємства – чоловіки 27-ми та 38-ми років. Їх госпіталізували, стан – середньої тяжкості. За інформацією районних військових адміністрацій, ГУ ДСНС України в Миколаївській області та оперативного командування «Південь». |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
17:50 15.06.2026
17:13 15.06.2026
17:02 15.06.2026
16:12 15.06.2026
15:16 15.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |