ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Віталій Кім: минулої доби внаслідок російських обстрілів Миколаївщини постраждала людина
08:49 / 20.03.2025
Влада

ОДЕСА, 20 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Віталія Кіма.

У своєму повідомленні Віталій Кім сказав:

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 20 березня

▫️Миколаївський район:

Учора, 19 березня, ворог чотири рази атакував дроном типу FPV Куцурубську громаду. Постраждалих немає

Також учора, 19 березня, о 10:30 та 13:05 ворог атакував ударними БпЛА Галицинівську громаду, тип встановлюється. Внаслідок атаки 49-річний чоловік отримав гостру реакцію на стрес, медична допомога була надана амбулаторно. Крім того, внаслідок обстрілів пошкоджено дах складського приміщення, два трактори та комбайн.

За інформацією районних військових адміністрацій


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
12:58 26.12.2025
12:29 26.12.2025
11:46 26.12.2025
11:34 26.12.2025
11:10 26.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 5.652