ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Создание в парламенте Конституционного большинства в 300 голосов только ухудшит ситуацию, – Владимир Литвин
16:02 / 26.03.2007

ПЕРВОМАЙСК, 26 МАРТА 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Лидер Народной партии Владимир Литвин считает, что создание в парламенте Конституционного большинства в 300 голосов только ухудшит ситуацию в стране, сообщает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение В. Литвин выразил в Первомайске во время своего визита в Николаевскую область.

Лидер Народной партии считает, что создание Конституционного большинства в 300 голосов позволит депутатам игнорировать вето Президента по любым решениям, в том числе и противоречащим Конституции. Экс-глава Верховной Рады считает целесообразным другой вариант.

«Я считаю, что есть позитивный момент в 240 – 250 голосов. Т. к. тогда правящая коалиция и правительство будут акцентировать внимание на принятии тех законов, которые находят поддержку в обществе. И когда будет глубинная поддержка тех или иных решений, Президент не сможет их заветировать», – считает В. Литвин.

Что касается политической ситуации в стране в целом, по мнению В. Литвина, противостояние продлится минимум до 2010 года, когда украинцы будут избирать нового Президента.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:42 14.01.2026
16:54 14.01.2026
16:07 14.01.2026
15:40 14.01.2026
15:09 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.805