![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ЧСЗ получил заказ на строительство четырех корпусов судов-снабженцев
10:15 / 12.02.2008
НИКОЛАЕВ, 12 ФЕВРАЛЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Государственная акционерная холдинговая компания «Черноморский судостроительный завод» (ГАКХ «ЧСЗ») получила заказ на строительство четырех корпусов судов-снабженцев для компании «Damen Shipyards Bergum», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сегодня, 12 февраля, сообщили в пресс-службе ГАКХ «ЧСЗ». Контракт на строительство был заключен в Вене 21 декабря 2007 года. В конце января текущего года Совет директоров «Damen Shipyards Bergum» подтвердил контракт «четыре плюс четыре» (4 судна строятся и 4 в опционе). Стоимость постройки четырех корпусов составляет 12 млн. евро. Масса каждого корпуса — 1 тыс. тонн. Заказ будет выполняться на поточно-позиционном производстве, и в настоящее время решается вопрос о закупке металла для начала судостроительной программы ЧСЗ. Разработана программа развития Черноморского судостроительного завода на 2008 – 2013 годы. В частности, программа предусматривает строительство 6 корпусов контейнеровозов и 48 полнокомплектных судов (траулера, танкеры, универсальные суда, буксиры и т. д.) на общую сумму 1 млрд. 400 млн. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:37 30.03.2026
17:12 30.03.2026
17:08 30.03.2026
16:35 30.03.2026
16:18 30.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.040 |