ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




21 мая Судостроительный завод им. 61 Коммунара проведет конкурс по продаже 3 буксиров
09:48 / 16.05.2009

НИКОЛАЕВ, 16 МАЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 21 мая Судостроительный завод им. 61 Коммунара проведет конкурс по продаже 3 буксиров, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 16 мая, сообщили в пресс-службе горисполкома.

Руководство предприятия за счет вырученных средств планирует погасить задолженность по заработной плате за декабрь – февраль.

По состоянию на 13 мая задолженность по зарплате на предприятии составила более 5 млн. 100 тыс. грн., перед Пенсионным фондом – более 7 млн. 800 тыс. грн.

СПРАВКА: ГП «Судостроительный завод имени 61 коммунара» специализируется на строительстве судов всех типов с массой корпуса до 28 тыс. тонн, а также выполняет ремонт судов.

Завод является одним из крупнейших в Украине, более 80% продукции которого идет на экспорт.

Производственная деятельность: гражданское судостроение, военное судостроение, ремонт судов и кораблей, изготовление продукции для машиностроения.

Производственные мощности предприятия сконцентрированы в 286 промышленных зданиях и 165 промышленных сооружениях.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
14:32 14.01.2026
13:43 14.01.2026
13:22 14.01.2026
12:17 14.01.2026
11:58 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.055