ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Природоохранные мероприятия ГП «АМПУ» позволили снизить вредные выбросы в атмосферу на 12 тонн за год
12:18 / 22.02.2016

НИКОЛАЕВ, 22 ФЕВРАЛЯ 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Внедрение природоохранных мероприятий филиалами ГП «АМПУ» привело к снижению выбросов загрязняющих веществ в атмосферный воздух приморских регионов в 2015 году по сравнению с 2014 годом на 12 тонн, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 22 февраля, в пресс-службе ГП «АМПУ».

Как отметили в пресс-службе, в результате деятельности ГП «АМПУ» снижены суммарные выбросы загрязняющих веществ в атмосферный воздух приморских регионов — об этом свидетельствуют статистические данные за 2015 и 2014 годы.

Позитивный результат достигнут благодаря внедрению природоохранных мероприятий, которые привели к снижению загрязнений на 12 тонн. Лидером по снижению выбросов в атмосферный воздух стала администрация морского порта «Октябрьск», благодаря переводу котельных агрегатов на более экологически чистые энергоносители.

Вторую позицию по снижению выбросов в атмосферный воздух заняла администрация порта «Южный».

Также произошло уменьшение более чем на 13 тыс. куб. м объемов сбросов загрязнённых ливневых вод в акватории портов за 2015 год по отношению к 2014 году — в основном за счет снижения загрязнений в Одесском порту.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
20:01 11.02.2026
17:38 11.02.2026
16:58 11.02.2026
16:10 11.02.2026
15:53 11.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.103