![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Более чем на 400 человек возросло количество предпринимателей в Первомайске за 8 месяцев
14:29 / 30.03.2007
ПЕРВОМАЙСК, 30 МАРТА 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – На 419 человек возросло количество предпринимателей в Первомайске за 8 месяцев с начала работы Разрешительного центра, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сегодня, 30 марта, сообщили в облгосадминистрации. Благодаря деятельности разрешительного центра упрощается порядок оформления документов для открытия предпринимательства. Количество предпринимателей составляет сейчас 5 тыс. 160. 87% предпринимателей заняты торгово посреднической деятельностью. В Первомайске также зарегистрировано 220 частных предприятий, на которых работают 1 тыс. 850 человек. Из предприятий торгово посреднической деятельностью заняты 36%, тогда как в сфере производства трудятся 16%. Уровень зарплат в предпринимательской сфере составляет в среднем 401 грн. в месяц. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:06 29.03.2026
12:10 29.03.2026
12:08 29.03.2026
12:04 29.03.2026
12:00 29.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.480 |