ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новые программы реабилитации детей-инвалидов опробируют в Николаевской области
16:02 / 13.06.2007

НИКОЛАЕВ, 13 ИЮНЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Новые программы реабилитации детей-инвалидов опробируют в Николаевской области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 13 июня, сообщила начальник Главного управления труда и социальной защиты населения Николаевской облгосадминистрации Ольга Сивопляс.

По ее словам, именно на базе Николаевского государственного комплекса ранней социальной реабилитации детей с ограниченными физическими возможностями и сети районных центров пройдут испытания новопринятых правительственных нормативных актов относительно осуществления на базе этих учреждений реабилитации детей уже не до 7 лет, как это было до сих пор, а до 18-ти.

Николаевская область 14 лет назад стала первым в Украине регионом, где внедрили систему ранней социальной реабилитации детей-инвалидов. Сегодня такие реабилитационные центры успешно работают в каждом районе области. В них проходят курс более 740 детей в возрасте до 7 лет. Поэтому, именно Николаевская область снова должна стать пилотной в расширении полномочий центров детской реабилитации.

Для успешной организации этого процесса ныне необходимо наработать методику, расширить площади центров, обеспечить их соответствующими кадрами и материальной базой. Именно с этой целью в Николаеве прошел Всеукраинский семинар по усовершенствованию деятельности центров социальной реабилитации детей-инвалидов, в котором участвовали представители из более чем 20 областей Украины.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:06 29.03.2026
12:10 29.03.2026
12:08 29.03.2026
12:04 29.03.2026
12:00 29.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.480