ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



2,5 тысячи работников предприятий Николаева имеют задолженность по зарплате
10:23 / 05.02.2008

НИКОЛАЕВ, 05 ФЕВРАЛЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Состоянием на 1 января 2008 г. 2,5 тыс. работников предприятий Николаева страдали от несвоевременного получения заработной платы, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 5 февраля, сообщили в ГУ статистики в Николаевской области.

Каждому из этих работников в среднем не выплачено по 1 тыс. 19 грн., что на 34,9% меньше размера средней заработной платы, начисленной в декабре одному штатному работнику.

Сумма невыплаченной заработной платы на 1 января 2008 г. составила по Николаеву 7 млн. 900 тыс. грн. и за месяц уменьшилась на 1,1% (на 100 тыс. грн.).

В указанной сумме 4 млн. 100 тыс. грн. представляют долги экономически неактивных, разоренных и обанкротившихся предприятий, остальные 3 млн. 800 тыс. грн. должны работникам экономически активные предприятия, из которых 56,4% приходится на предприятия промышленности, 16,7% – на организации, которые осуществляют операции с недвижимым имуществом, занимаются арендой, инжинирингом и предоставляют услуги предпринимателям, 13% – на строительные организации, 2,3% – на предприятия транспорта и связи, 2,2% – на предприятия торговли; ремонта автомобилей, бытовых изделий и предметов личного потребления.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:06 29.03.2026
12:10 29.03.2026
12:08 29.03.2026
12:04 29.03.2026
12:00 29.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.474