ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Более 300 детей льготных категорий из Николаева направлены на отдых в загородные лагеря
15:25 / 26.06.2008

НИКОЛАЕВ, 26 ИЮНЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Более 300 детей льготных категорий из области направлены на отдых в загородные лагеря, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 26 июня, сообщила заместитель начальника городского управления образования Светлана Макарова.

По ее словам, в этом году за счет города на море смогут выехать 830 маленьких николаевцев. На их оздоровление выделены средства в размере 1 млн. грн. Эта цифра существенно выросла по сравнению с 2007 годом. В прошлом году на эти цели выделили лишь 450 тыс. грн.

По результатам проведенного конкурса было отобрано три лагеря: в городе Геничевск на Азовском море, в Очакове и в Рыбаковке, которые уже начали принимать николаевских детей.

Кроме того, все желающие дети могут в этом году отдыхать в пришкольных лагерях. Всего в пришкольных лагерях Николаева будут отдыхать 2 тыс. 600 детей.

Пришкольные лагеря действуют в 59 учебных заведениях Николаева. На их содержание из городского бюджета выделено 115 тыс. грн.

Все лагеря прошли тщательную проверку со стороны контролирующих органов, прокуратуры и СЭС. Дети обеспечены культурно-развлекательной программой и двухразовым питанием. На питание одного ребенка выделяется 8 грн. в день.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.025