ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Областное общество поляков провело в Николаеве традиционный карнавал
14:41 / 16.02.2010

НИКОЛАЕВ, 16 ФЕВРАЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Николаевское областное общество поляков провело традиционный карнавал для молодежи, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 16 февраля, агентству сообщили в службе по делам национальностей Николаевской облгосадминистрации.

В мероприятии приняли участие ученики и студенты, изучающие польский язык в школах и вузах города и в воскресной школе, работающей при обществе поляков.

Пришедшие на карнавал узнали о традициях польских карнавалов, поучаствовали в музыкальных, познавательных викторинах и конкурсах. Победители конкурса на лучшие мужской и женской костюмы получили «Золотые маски», а победители других конкурсов — призы и подарки, подготовленные областным обществом поляков.

СПРАВКА: Николаевское областное общество польской культуры работает в области с апреля 1997 года. Общество тесно взаимодействует с облгосадминистрацией, отделом по делам национальностей, Посольством Республики Польша в Украине, Генеральным Консульством Республики Польша в Одессе, Фондом «Сообщество Польска».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
10:50 12.02.2026
10:16 12.02.2026
09:42 12.02.2026
09:37 12.02.2026
09:23 12.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.065